Logistické centrum HÖDLMAYR Logistics Czech Republic a.s. patří k nejmodernějším v České republice a díky výhodné poloze blízko Prahy přímo u Exitu 7 z rychlostní silnice R6 s výbornou dopravní dostupností je logickou volbou významných zákazníků z oblasti výroby a obchodu s automobily.

 

Aktuální skladová kapacita je 4.100 vozidel. Veškerá skladovaná vozidla jsou elektronicky evidována a při vstupu i výstupu prochází důkladnou kontrolou stavu. Naše logistické centrum navíc disponuje vlastní železniční vlečkou a je samozřejmě velmi dobře střeženo.

 

Kromě uskladnění vozidel a pravidelné kontroly a péče nabízíme v našem logistickém centru také celou škálu doplňkových služeb spojených nejen s přepravou a uskladněním automobilů.

 

Naše technické zázemí nám umožňuje provádět téměř jakékoli služby, od odstranění nebo naopak instalace transportních ochran, ručního mytí a čištění, technických úprav a modifikací, služeb pneuservisu, specializovaných karosářskými, lakových a mechanických oprav až po tu nejběžnější údržbu vozidel, nebo přípravu použitých vozidel k dalšímu prodeji. 

 

Náš sklad automobilů je také registrován jako celní sklad automobilů a v této souvislosti samozřejmě poskytujeme veškeré služby spojené s celním řízením.

Skladování automobilů - fotogalerie

Galerie skladovani 1
Galerie skladovani 2
Galerie skladovani 3