Logistické centrum HÖDLMAYR Logistics Czech Republic a.s. patří k nejmodernějším v České republice a díky výhodné poloze blízko Prahy přímo u Exitu 7 z rychlostní silnice R6 s výbornou dopravní dostupností je logickou volbou významných zákazníků z oblasti výroby a obchodu s automobily.

 

Aktuální skladová kapacita je 4.100 vozidel. Veškerá skladovaná vozidla jsou elektronicky evidována a při vstupu i výstupu prochází důkladnou kontrolou stavu. Naše logistické centrum navíc disponuje vlastní železniční vlečkou a je samozřejmě velmi dobře střeženo.

 

Kromě uskladnění vozidel a pravidelné kontroly a péče nabízíme v našem logistickém centru také celou škálu doplňkových služeb spojených nejen s přepravou a uskladněním automobilů.

 

Naše technické zázemí nám umožňuje provádět téměř jakékoli služby, od odstranění nebo naopak instalace transportních ochran, ručního mytí a čištění, technických úprav a modifikací, služeb pneuservisu, specializovaných karosářskými, lakových a mechanických oprav až po tu nejběžnější údržbu vozidel, nebo přípravu použitých vozidel k dalšímu prodeji. 

 

Náš sklad automobilů je také registrován jako celní sklad automobilů a v této souvislosti samozřejmě poskytujeme veškeré služby spojené s celním řízením.

Skladování automobilů - fotogalerie

Galerie skladovani 1
Galerie skladovani 2
Galerie skladovani 3

Jsme tu pro Vás

Jsme předním dodavatelem komplexní automobilové logistiky. Kromě přeprav automobilů, jejch skladování a pre delivery services provádíme v našem logistickm centru také opravy a údržbu automobilů, lakování, ruční mytí a čištění a speciální opravy motorových vozidel.  

KONTAKT

HÖDLMAYR Logistics Czech Republic a.s.

Nádražní 350, 252 61 Jeneč, CZ
Tel.: +420 235 094 826
Fax.: +420 235 094 805

www.hoedlmayr.cz


Prodej, Klientský servis, Poptávky přeprav:
Tel. +420 235 094 841
sales.cz(at)hoedlmayr.com

Opravy a údržba automobilů - individální objednávky: 
Tel. +420 235 094 854
service.cz(at)hoedlmayr.com