V logistickém centru HÖDLMAYR Logistics Czech Republic a.s. v Jenči u Prahy disponujeme v rámci servisní haly o rozloze přes 2.000 m2 kompletním zázemím pro opravy a údržbu automobilů.

 

Svým zákazníkům nabízíme domontáže příslušenství a autodoplňků, stejně jako provádění všech úkonů souvisejících s běžnou údržbou vozidla, tedy servisní prohlídky, výměny náplní a opotřebitelných součástí vozidel a provádění servisních akcí.

 

Poskytujeme kompletní nabídku služeb pneuservisu, tedy prodej, přezutí, vyvážení, uskladnění a opravy pneu. O úrovni kvality svědčí zařazení naší společnosti do sítě 4Fleet značkových servisů GoodYear-Dunlop.

 

Naši zkušení profesionálové plně ovládají veškeré aktuální techniky karosářských oprav vozidel, včetně rovnání, pájení, spotování a dalších metod určených k opravě ocelových, slitinových, hliníkových nebo plastových částí vozidel. 

 

Celou škálu lakových oprav od rozleštění povrchových rýh, přes částečné nebo panelové lakování dílů až po celolaky provádíme s využitím nejmodernějších materiálů StandoBLUE, vždy s ohledem na ekonomičnost, kvalitu a ekologii.

 

Opravy drobných promáčklin bez poškození laku, nebo opravy rýh a odřenin v hrubých plastech jsou naší doménou. Fix&Save = Opravit & Ušetřit. A ušetříme nejen Vaše peníze, ale i Váš vůz zůstane ušetřen zbytečně rozsáhlých opravárenských zásahů.

Samozřejmostí je vyřízení pojistné udáosi a kalkulace ceny opravy prostřednictvm nejmodernějšího znaleckého softwaru SilverDAT II.

Ceník pneuservisu a ceník servisních prací

Servis a opravy automobilů - fotogalerie

Galerie servis 3
Galerie servis 2
Galerie servis 1