HÖDLMAYR Logistics Czech Republic a.s. přispívá velkým dílem k flotile kamionů koncernu HÖDLMAYR, aktuálně je téměř 200 našich kamionů registrovaných v České republice. Jen tyto kamiony celkem urazí každý pracovní den skoro 100.000 km. Zároveň jsou nasazeny menší přepravníky automobilů pro vnitrozemskou distribuci vozidel. Jen v České republice každoročně dodáváme desítky tisíc vozidel.

 

Stěžejní část naší flotily tvoří přepravníky automobilů pro přepravu 3 – 10 kusů osobních a lehkých užitkových vozidel dle typu a velikosti.

 

Disponujeme ovšem i přepravníky nákladních a zemědělských vozidel a tahačů. Za tímto účelem bylo také zřízeno vlastní vývojové a výrobní středisko HÖDLMAYR v Rakousku, kde vyvíjíme a vyrábíme vlastní speciální nástavby a návěsy pro přepravu nákladních automobilů.  

 

Pro zvláštní příležitosti, kdy potřebujete své automobily uchránit vnějších vlivů při přepravě – výstavy, předprodukční vozy, setkání veteránů atd. – Vám nabízíme služby speciálního krytého přepravníku vozidel.

 

V neposlední řadě zajišťujeme i železniční přepravu automobilů a téměř každé logistické centrum HÖDLMAYR v Evropě je vybaveno vlastní železniční vlečkou.

 

Všechny naše kamiony jsou vybaveny systémem on-line telematiky Transics a logistická centra IT systémem AS400. Díky tomu mohou veškeré objednávky probíhat automaticky a systémově, a zároveň můžete mít prostřednictvím klientského přístupu přesný a aktuální přehled kde se Vaše konkrétní vozidlo právě nachází. Ať už je pro Vás relevantní vnitrostátní přeprava automobilů, nebo mezinárodní přeprava automobilů, případně nákladních nebo zemědělských vozidel, vždy Vám nabídneme to nejlepší možné řešení.

 

Jako evropsky významný dopravce v oblasti logistiky automobilů si také uvědomujeme své závazky vůči životnímu prostředí. V rámci koncernové filozofie Go GREEN proto provádíme celou řadu opatření, vedoucích ke snižovaní celkově vyprodukovaného objemu CO2. Počínaje pravidelnou kontrolou nahuštění pneumatik našich kamionů, přes pravidelnou obměnu vozového parku za vozidla s nejvyšší možnou emisní třídou, až po tlak na rozvoj železniční přepravy a nových logistických konceptů, se snažíme být co nejohleduplnější k životnímu prostředí.   

 

Přeprava automobilů - fotogalerie

Galerie preprava 2
Galerie preprava 1
Galerie preprava 3