Naše logistické centrum v Jenči u Prahy je vybaveno servisní halou o rozloze přes 2.000 m2, která poskytuje plně vybavené zázemí pro kompletní předprodejní přípravu vozidel.

 

Profesionálně odstraníme jakoukoli transportní ochranu vozidla (ochranné fólie, parafínové vosky, kopolymery a jiné), stejně jako případná přírodní nebo průmyslová znečištění (pyl, polétavá koroze, atd.), ať už z karoserie vozidla, nebo jeho interiéru.

 

Svým zákazníkům nabízíme kompletní dovybavení vozidel instalací národního obchodního a bezpečnostního značení, vkládání dokumentace, domontáže příslušenství a autodoplňků, a provádění servisních akcí.

 

Také nabízíme výrobu a instalaci reklamních nebo ochranných polepů a okenních fólií jakéhokoli rozsahu a dodání nebo výměnu pneumatik, nebo celých sad kol.

Vozidla je možno dotankovat v naší vlastní čerpací stanici PHM.

 

Pokud před dodáním vozidla do našeho logistického centra dojde k poškození vozu, jsme schopni provést opravy drobných promáčklin bez poškození laku, nebo opravy rýh a odřenin v hrubých plastech drobná poškození sadou ekonomických metod FIX&SAVE. V případě rozsáhlejších poškození nabízíme kompletní zázemí pro opravy poškozených automobilů jakéhokoli rozsahu.

 

Připravené vozy jsme samozřejmě schopni dodat na jakékoli místo v Evropě i mimo ni, dle zákazníkova přání.

Pre delivery services - fotogalerie

Galerie PDS 1
Galerie PDS 2
Galerie PDS 3

Jsme tu pro Vás

Jsme předním dodavatelem komplexní automobilové logistiky. Kromě přeprav automobilů, jejch skladování a pre delivery services provádíme v našem logistickm centru také opravy a údržbu automobilů, lakování, ruční mytí a čištění a speciální opravy motorových vozidel.  

KONTAKT

HÖDLMAYR Logistics Czech Republic a.s.

Nádražní 350, 252 61 Jeneč, CZ
Tel.: +420 235 094 826
Fax.: +420 235 094 805

www.hoedlmayr.cz


Prodej, Klientský servis, Poptávky přeprav:
Tel. +420 235 094 841
sales.cz(at)hoedlmayr.com

Opravy a údržba automobilů - individální objednávky: 
Tel. +420 235 094 854
service.cz(at)hoedlmayr.com