MYTÍ A ČIŠTĚNÍ AUTOMOBILŮ

V našem logistickém centru v Jenči u Prahy nabízíme kompletní spektrum služeb spojených s ručním mytím a čištěním automobilů.

 

Profesionálně odstraníme jakoukoli transportní ochranu vozidla (ochranné fólie, parafínové vosky, kopolymery a jiné), stejně jako případná přírodní nebo průmyslová znečištění (pyl, polétavá koroze, atd.), ať už z karoserie vozidla, nebo jeho interiéru.

 

Po ručním mytí nabízíme také širokou škálu prostředků k ochraně karoserie – longlife vosky, barevné vosky, ochranné fólie, přebroušení a přeleštění laku i jeho kompletní renovace. 

 

Se stejnou péčí se postaráme i o interiér vašeho vozu, kožené i textilní čalounění, interiérové plasty a pryže. Čištění interiéru provádíme jak suchou, tak i mokrou (tepování) cestou.

 

Veškeré činnosti spojené péčí o čistotu a dlouhodobou ochranu vašeho vozu provádíme převážně ručně, aby bylo zajištěno jejich důsledné a pečlivé provedení, vždy s využitím profesionálních prostředků, ohleduplných k životnímu prostředí.

 

Tyto služby nabízíme i soukromým a firemním klientům.

Mytí a čištění automobilů - fotogalerie

Galerie myti 1
Galerie myti 2
Galerie myti 4

Jsme tu pro Vás

Jsme předním dodavatelem komplexní automobilové logistiky. Kromě přeprav automobilů, jejch skladování a pre delivery services provádíme v našem logistickm centru také opravy a údržbu automobilů, lakování, ruční mytí a čištění a speciální opravy motorových vozidel.  

KONTAKT

HÖDLMAYR Logistics Czech Republic a.s.

Nádražní 350, 252 61 Jeneč, CZ
Tel.: +420 235 094 826
Fax.: +420 235 094 805

www.hoedlmayr.cz


Prodej, Klientský servis, Poptávky přeprav:
Tel. +420 235 094 841
sales.cz(at)hoedlmayr.com

Opravy a údržba automobilů - individální objednávky: 
Tel. +420 235 094 854
service.cz(at)hoedlmayr.com