Lakovna HÖDLMAYR Logistics Czech Republic a.s. o rozloze 640 m2 v našem logistickém centru v Jenči na Praze – Západ patří k nejmodernějším lakovnám v okolí Prahy, a to nejen díky technickému zázemí, ale i používaným moderním a ekologickým materiálům. Každý rok zde odbavíme přibližně 1.000 lakových zakázek.

 

V oblasti lakování automobilů a lakování motocyklů, nebo jejich částí nabízíme nejen dlouholeté zkušenosti, ale také využití nejmodernějších technologií. Nabízíme proto jak spotové ( částečné ) lakování, tak i lakování celých dílů, ať úplně nových, nebo opravených, lakování kol z lehkých slitin, případně kompletní přelakování celého vozidla, tzv. celolak. Naší prioritou je vždy maximální kvalita při zohlednění ekonomické stránky opravy.  Rádi Vás přesvědčíme, že s pomocí moderních lakovacích postupů a technologií kvalita opravdu nemusí být drahá.

 

Kalkulace ceny provádíme prostřednictvím moderního kalkulačního softwaru, čímž je zajištěna objektivita a správnost cen pro všechny naše zákazníky.

 

Kromě služeb autolakovny, provádíme také lakování průmyslových výrobků, z plastu, kovu, laminátu, dřeva a jiných materiálů. Díky blízké vazbě na světové výrobce lakových materiálů můžeme těžit z jejich podpory a vybrat pro Vás vždy ten nejvhodnější lakovací materiál a postup aplikace.

 

Naší nespornou výhodou je také vlastní karosářské a servisní zázemí, stejně jako vlastní kapacity pro přepravu automobilů.

Lakovna - fotogalerie

Galerie lakovna 1
Galerie lakovna 3
Galerie lakovna 2