KOMPLEXNÍ LOGISTIKA AUTOMOBILŮ

Koncern HÖDLMAYR je předním evropským poskytovatelem služeb spojených s logistikou automobilů s vysokou přidanou hodnotou s více než 60ti lety zkušeností. Nabízíme kompletní zajištění procesu od přejímky nového vozu z výroby po jeho dodání k dealerovi.  

 

Jako expediční agent zajišťujeme výstupní kontrolu vozidla z výroby, jeho přípravu k transportu a kompletní řízení jeho expedice. Jako expediční agent v Evropě ročně zpracujeme přes 1.200.000 nových vozidel.

 

Dále poskytujeme přepravní služby, a to jak silniční přepravu vozidel, tak i železniční nebo námořní, případně kombinace jakýchkoli výše uvedených. Každý rok přepravíme více než 1.750.000 vozidel.

 

Po celé Evropě disponujeme moderními logistickými centry o celkové skladové kapacitě až 50.000 vozů, která slouží jako sklad automobilů, celní sklad a zároveň centra služeb pro přípravu vozidel před jejich dodáním k dealerovi nebo zákazníkovi.

 

Celý proces je počítačově řízen a veškerá jeho stadia je možno monitorovat on-line ( Track&Trace ).


V rámci komplexního zajištění logistiky automobilů nabízíme následujcí služby, a to i jednotivě:


Řízení expedice vozů: Konzultace, Kontrola kvality, Související služby, Management skladu, Fyzická epedice

Přeprava vozidla: Silniční, Železniční, Námořní

Skladování vozidel: Asfaltovaná značená skladová místa, Skladování v halách, Celní sklad, Údržba skladovaných vozidel, Management skladu

Služby před dodáním ( PDS ): Technické úpravy vozidel, Údržba vozidel, Klempířské a lakové práce, Přestavby a nástavby, Klasické vozy, Remarketing vozidel

Spediční služby: Standardizace, Homologace, Celní řízení, Individuální povolení, Pojištění

Dodání vozidla do místa určení

Komplexní logistika automobilů

Kompletni logistika 2 01

Jsme tu pro Vás

Jsme předním dodavatelem komplexní automobilové logistiky. Kromě přeprav automobilů, jejch skladování a pre delivery services provádíme v našem logistickm centru také opravy a údržbu automobilů, lakování, ruční mytí a čištění a speciální opravy motorových vozidel.  

KONTAKT

HÖDLMAYR Logistics Czech Republic a.s.

Nádražní 350, 252 61 Jeneč, CZ
Tel.: +420 235 094 826
Fax.: +420 235 094 805

www.hoedlmayr.cz


Prodej, Klientský servis, Poptávky přeprav:
Tel. +420 235 094 841
sales.cz(at)hoedlmayr.com

Opravy a údržba automobilů - individální objednávky: 
Tel. +420 235 094 854
service.cz(at)hoedlmayr.com