Nejvyšší kvalita služeb, jejich rozsah a zároveň vysoká kapacita jsou našimi hlavními devizami pro prodávající, vlastníky, nebo uživatele firemních vozidel. Díky naší komplexní nabídce produktů dokážeme zajistit technické služby v celém průběhu životního cyklu firemního vozidla. Spokojení zákazníci z řad importérů a dealerů automobilů, leasingových společností a operátorů a uživatelů firemních vozidel jsou naší nejlepší vizitkou a v programu flotilových vozidel zpracováváme stovky automobilů ročně.

 

Při přípravě nového firemního vozidla provádíme veškeré potřebné domontáže komfortního (parkovací senzory, hands-free, nezávislé topení…) nebo pracovního (dělící mříže, nášlapy, pojízdné dílny, světelná technika…) vybavení a zabezpečovacích prvků (zámky řazení, GPS jednotky, pískování skel…). Také nabízíme výrobu a instalaci reklamních nebo ochranných polepů a okenních fólií jakéhokoli rozsahu a dodání nebo výměnu pneumatik, nebo celých sad kol.

 

Připravené vozy jsme samozřejmě schopni dodat na jakékoli místo v Evropě i mimo ni, dle zákazníkova přání.

 

 V průběhu užívání vozidel zajišťujeme jejich pravidelnou údržbu, pneuservis a opravy – viz. Servis a opravy automobilů.

Při vyřazování vozidel z provozu, ať už ukončením leasingové smlouvy, nebo vyřazením z majetku jsme opět připraveni zajistit vyzvednutí vozidel, jejich transport, technické ohodnocení, provedení případných oprav a přípravu vozidel k dalšímu prodeji a jejich uskladnění do doby prodeje, nebo distribuci do prodejních center.

Firemní flotily - fotogalerie

Galerie fleet 1
Galerie fleet 2
Galerie fleet 4